Nie dawno mieliśmy mikołajki 6 grudnia co prawda zaraz wigilia ale nie mogłem wcześniej się zabrać do napisania tego wpisu . Podzielę się moimi wrażeniami z otrzymanego prezentu od Mikołaja ( mojej narzeczonej ) .

Wstałem rano a na mnie czekała miła niespodzianka od kilku lat przymierzałem się do zakupu ładowarki indukcyjnej ale jakoś tak nie mogłem się przekonać a to duża była a to wizualnie mi nie odpowiadała , rzadkością też było szybkie ładowanie  . Aż w końcu tego poranka znalazłem idealną dla mnie , mówimy tutaj o Ładowarce Baseus Simple Wireless Charger QI 15W.

Kiedy wyciągałem ją z pudełka już na samym początku mi się spodobała , jest mała , cienka , wizualnie estetyczna nie zajmuje dużo miejsca na środku jest oznaczenie 15W ale można zakleić jedną z czterech naklejek jakie znajdziemy w pudełku , oprócz tego w zestawie jest kabel USB-c i dokumenty wraz z instrukcją . Z ładowarki korzystam w pracy , chodź zdarzyło mi się w domu kilka razy jej użyć . Ładuję szybko a przy tym jak potrzebujemy telefon nie musimy odłączać kabla tylko ściągamy nasz smartfon i gotowe tak samo wygodne jest to że nie trzeba szukać kabli po prostu kładziemy i ładujemy .

Jeżeli ktoś myśli nad zakupem ładowarki Indukcyjnej to gorąco polecam właśnie tą , ma wszystko co potrzeba dodatkowo jest minimalistyczna i zajmuje mało miejsca a przy tym wygląda bardzo ładnie . Koszt takiej ładowarki około 69zł w zależności od aukcji na allegro .

To był mój pierwszy wpis mam nadzieje że nie ostatni .