Wczoraj pod choinką czekał na mnie prezent którego nie spodziewałem się. 

A mówię tutaj o mini zestawie do gotowania od firmy Zwieger w którego skład wchodzi  Nóż Santoku 17,5 cm i patelnia WHITE STONE – Wok 32 cm . 

Dzisiaj miałem okazję przetestować produkty. 

Patelnia WHITE STONE – Wok 32 cm

Patelnia nadaje się do smażenia bez lub z dodatkiem małej ilości tłuszczu , nic się nie przypala jest duża solidna Ale nie odczułem żeby była ciężka . Wygodnie się trzyma , jedynie co może być problemem to jeżeli mamy standardową kuchenkę wyposażoną w cztery palniki to możemy tylko pracować na Woku bo nie będzie już miejsca na nic innego.

Wok Zwieger 32cm

Zwieger Nóż Santoku 17,5 cm FORTE

Nóż jest lekki,  solidny,  przyjemnie leży w dłoni . Nóż idealnie nadaje się do siekania i tak było dzisiaj miałem możliwość przetestować przy krojeniu natki pietruszki czy marchewki nie było niczego co by stanęło na drodze temu ostrzu oprócz oczywiście deski do krojenia . 

Japoński Nóż Santoku

Podsumowując oba produkty spełniają swoje przeznaczenie w mojej ocenie 10 na 10 .Nie chce już kroić innym nożem ani smażyć na innej patelni.  Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem noża czy Woka polecam . Z prezentu od mikołaja🎅 cieszę się jak bardzo dawno się nie cieszyłem 😁